Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
EXL
  Momentálne bez zápasov
KHL
  Momentálne bez zápasov
ROZBALIŤ
Štatistiky Tipos Liga
FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná02. 10. 202018:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava4:1
Základná02. 10. 202018:00PIHC 07 Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:3
Základná02. 10. 202018:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica4:1
Základná02. 10. 202019:00PIHK Poprad - HK Nitra2:3
Základná04. 10. 202016:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad1:2
Základná04. 10. 202016:00NEHK Nitra - HKM Zvolen3:2
Základná04. 10. 202017:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva5:2
Základná04. 10. 202018:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce4:5
Základná09. 10. 202018:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica7:1
Základná09. 10. 202018:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Základná09. 10. 202018:00PIHC 07 Detva - HK Nitra2:3
Základná09. 10. 202018:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín5:3
Základná11. 10. 202016:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:3
Základná11. 10. 202017:00NEHC Slovan Bratislava - HC 07 Detva6:7
Základná11. 10. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1 SN
Základná11. 10. 202018:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra3:4
Základná16. 10. 202018:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín2:3
Základná18. 10. 202017:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín5:1
Základná18. 10. 202018:00NEHKM Zvolen - HC Košice5:3
Základná20. 10. 202018:00UTHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen1:0 SN
Základná20. 10. 202018:00UTHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:1
Základná23. 10. 202018:00PIHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:0
Základná23. 10. 202018:00PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:4 PP
Základná25. 10. 202016:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Mikron Nové Zámky3:4
Základná27. 10. 202018:00UTHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná30. 10. 202017:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná30. 10. 202018:00PIHC 07 Detva - HC Mikron Nové Zámky3:2 PP
Základná01. 11. 202016:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Slovan Bratislava0:3
Základná01. 11. 202017:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 PP
Základná01. 11. 202017:00NEHC 07 Detva - HC Košice3:2
Základná01. 11. 202018:00NEHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná06. 11. 202017:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad3:5
Základná06. 11. 202018:00PIHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:2
Základná06. 11. 202018:00PIHK Nitra - HC Košice5:2
Základná06. 11. 202018:00PIHC 07 Detva - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná08. 11. 202013:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky3:5
Základná08. 11. 202016:00NEHC Košice - HC Slovan Bratislava0:2
Základná08. 11. 202016:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:5
Základná08. 11. 202018:00NEHK Poprad - HC 07 Detva2:3 PP
Základná10. 11. 202018:00UTHC Košice - HC Mikron Nové Zámky4:3 SN
Základná10. 11. 202018:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:2
Základná10. 11. 202018:00UTHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce5:3
Základná10. 11. 202018:30UTHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica7:2
Základná11. 11. 202018:00STHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:6
Základná12. 11. 202018:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce7:4
Základná13. 11. 202018:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica3:2
Základná13. 11. 202018:00PIHK Nitra - HK Poprad2:4
Základná13. 11. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:6
Základná13. 11. 202018:00PIHC 07 Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:0
Základná13. 11. 202018:00PIHC Košice - HKM Zvolen4:1
Základná15. 11. 202016:00NEHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:0
Základná15. 11. 202016:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica4:6
Základná15. 11. 202017:00NEHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín4:1
Základná15. 11. 202018:00NEHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky5:1
Základná15. 11. 202018:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra3:2
Základná15. 11. 202018:00NEHK Poprad - HC Slovan Bratislava4:1
Základná17. 11. 202016:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 PP
Základná17. 11. 202016:00UTHK Nitra - HC 07 Detva4:1
Základná17. 11. 202017:00UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad2:5
Základná17. 11. 202017:00UTHC Slovan Bratislava - DVTK Jegesmedvék Miškovec6:3
Základná17. 11. 202018:00UTHC Košice - HK Dukla Trenčín1:0
Základná18. 11. 202018:00STHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2 SN
Základná20. 11. 202018:00PIHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:0
Základná20. 11. 202018:00PIHC Košice - HK Nitra3:4
Základná20. 11. 202018:00PIHC 07 Detva - HC Slovan Bratislava1:3
Základná20. 11. 202018:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 Banská Bystrica1:4
Základná20. 11. 202018:00PIHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 SN
Základná22. 11. 202016:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:2
Základná22. 11. 202016:00NEHC Slovan Bratislava - HC Košice4:1
Základná22. 11. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva4:3 SN
Základná22. 11. 202017:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná22. 11. 202018:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad2:5
Základná24. 11. 202017:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín3:2
Základná24. 11. 202018:00UTHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3 PP
Základná24. 11. 202018:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš10:3
Základná27. 11. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky5:4 PP
Základná27. 11. 202018:00PIHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:5
Základná27. 11. 202018:00PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava2:3 SN
Základná27. 11. 202018:00PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica7:3
Základná27. 11. 202018:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná27. 11. 202018:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad2:3 PP
Základná29. 11. 202016:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:6
Základná29. 11. 202017:00NEHC 07 Detva - HK Poprad3:4
Základná29. 11. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen1:6
Základná29. 11. 202017:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:2
Základná29. 11. 202017:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná29. 11. 202018:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice0:1 SN
Základná01. 12. 202018:00UTHKM Zvolen - HK Nitra4:3 SN
Základná01. 12. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná01. 12. 202018:00UTHK Poprad - HC Košice2:6
Základná03. 12. 202018:00ŠTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3 PP
Základná04. 12. 202018:00PIHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky5:3
Základná04. 12. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava4:1
Základná04. 12. 202018:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná04. 12. 202018:00PIHC Košice - HK Poprad5:6 PP
Základná04. 12. 202018:00PIHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec6:0
Základná06. 12. 202012:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce1:7
Základná06. 12. 202016:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:4
Základná06. 12. 202016:45NEHK Poprad - HKM Zvolen9:2
Základná06. 12. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín1:5
Základná06. 12. 202017:15NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice2:7
Základná06. 12. 202018:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra5:4
Základná08. 12. 202017:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC Košice2:3 PP
Základná08. 12. 202017:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 Detva3:4
Základná08. 12. 202018:00UTHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná08. 12. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:2 PP
Základná10. 12. 202018:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná11. 12. 202018:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica2:1 PP
Základná11. 12. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná11. 12. 202018:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:4
Základná11. 12. 202018:00PIHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:4
Základná11. 12. 202018:00PIHC Košice - HC 07 Detva0:3
Základná13. 12. 202016:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Košice0:1
Základná13. 12. 202016:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:4
Základná13. 12. 202017:00NEHC 07 Detva - HKM Zvolen4:5 SN
Základná13. 12. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava1:5
Základná13. 12. 202017:15NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4
Základná13. 12. 202018:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3 SN
Základná15. 12. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:2
Základná15. 12. 202018:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná16. 12. 202017:30STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 Detva0:4
Základná18. 12. 202018:00PIHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:4
Základná18. 12. 202018:30PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen3:2 SN
Základná20. 12. 202015:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:3
Základná20. 12. 202016:00NEHKM Zvolen - HK Poprad3:2
Základná20. 12. 202016:00NEHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2 SN
Základná20. 12. 202017:00NEHC 07 Detva - HC '05 Banská Bystrica2:3 PP
Základná20. 12. 202018:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra8:5
Základná22. 12. 202016:00UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:1
Základná22. 12. 202017:30UTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:6
Základná22. 12. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná22. 12. 202018:00UTHK Nitra - HC Slovan Bratislava1:4
Základná22. 12. 202018:00UTHC 07 Detva - HKM Zvolen3:1
Základná22. 12. 202018:00UTHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:4
Základná28. 12. 202016:00POHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky6:4
Základná28. 12. 202018:00POMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva1:4
Základná28. 12. 202018:00POHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:4 PP
Základná28. 12. 202018:00POHK Poprad - HC Košice3:0
Základná28. 12. 202018:00PODVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná28. 12. 202018:30POHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:3
Základná30. 12. 202016:00STHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín0:3
Základná30. 12. 202016:00STHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná30. 12. 202017:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná30. 12. 202018:00STHC Slovan Bratislava - HK Nitra1:2
Základná30. 12. 202018:00STHKM Zvolen - HC 07 Detva2:4
Základná30. 12. 202018:00STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad1:4
Základná03. 01. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky2:0
Základná03. 01. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen1:3
Základná03. 01. 202117:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 SN
Základná03. 01. 202117:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice4:5
Základná03. 01. 202118:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná04. 01. 202117:30POHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva3:4
Základná06. 01. 202116:00STHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra2:3 SN
Základná06. 01. 202116:00STHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen1:3
Základná06. 01. 202116:00STHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:0
Základná06. 01. 202117:00STHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava0:1
Základná06. 01. 202117:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva4:5
Základná06. 01. 202118:00STHC Košice - HK Poprad4:0
Základná08. 01. 202117:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky1:4
Základná08. 01. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava2:1 SN
Základná08. 01. 202118:00PIHK Poprad - HK Nitra4:3 PP
Základná08. 01. 202118:00PIHC 07 Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná08. 01. 202118:00PIHC Košice - HKM Zvolen4:5 SN
Základná08. 01. 202118:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín3:7
Základná10. 01. 202116:00NEHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen0:2
Základná10. 01. 202116:00NEHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:2
Základná10. 01. 202116:00NEHK Poprad - HC Slovan Bratislava4:1
Základná10. 01. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice3:4 SN
Základná10. 01. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva8:1
Základná10. 01. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce1:5
Základná12. 01. 202117:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen3:5
Základná12. 01. 202118:30UTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:3 SN
Základná15. 01. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen1:3
Základná15. 01. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Mikron Nové Zámky3:1
Základná15. 01. 202118:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica3:1
Základná15. 01. 202118:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Slovan Bratislava2:0
Základná15. 01. 202118:00PIHC 07 Detva - HK Nitra2:1 SN
Základná15. 01. 202118:00PIHC Košice - HK Dukla Trenčín0:3
Základná17. 01. 202116:00NEHK Nitra - HC Košice2:3 SN
Základná17. 01. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky3:1
Základná17. 01. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:2 PP
Základná17. 01. 202117:00NEHC Slovan Bratislava - HC 07 Detva4:1
Základná17. 01. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2
Základná17. 01. 202118:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad4:3
Základná19. 01. 202117:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad3:4 PP
Základná19. 01. 202118:00UTHK Nitra - HC Slovan Bratislava3:4 SN
Základná19. 01. 202118:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen2:3
Základná22. 01. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín3:4
Základná22. 01. 202118:00PIHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky6:4
Základná22. 01. 202118:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce0:4
Základná22. 01. 202118:00PIHC 07 Detva - HC '05 Banská Bystrica1:2 PP
Základná22. 01. 202118:00PIHC Košice - HC Slovan Bratislava0:1
Základná22. 01. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Nitra6:1
Základná24. 01. 202116:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín0:8
Základná24. 01. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen2:3 SN
Základná24. 01. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 Detva4:0
Základná24. 01. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra0:7
Základná24. 01. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice4:1
Základná24. 01. 202117:00NEHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:3
Základná26. 01. 202113:00UTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná26. 01. 202118:00UTHKM Zvolen - HC 07 Detva2:3 SN
Základná26. 01. 202118:00UTHK Dukla Trenčín - HC Košice4:2
Základná29. 01. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava5:4
Základná29. 01. 202118:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky3:2
Základná29. 01. 202118:00PIHC 07 Detva - HK Poprad2:3 SN
Základná29. 01. 202118:00PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná29. 01. 202118:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica4:2
Základná29. 01. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra7:3
Základná31. 01. 202116:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra1:2
Základná31. 01. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen3:2 PP
Základná31. 01. 202117:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:3
Základná31. 01. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica3:2
Základná31. 01. 202118:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 Detva3:7
Základná31. 01. 202120:00NEHK Poprad - HC Košice3:4
Základná02. 02. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra6:1
Základná05. 02. 202117:00PIHKM Zvolen - HK Poprad2:3
Základná05. 02. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:6
Základná05. 02. 202118:00PIHC 07 Detva - HC Mikron Nové Zámky1:5
Základná05. 02. 202118:00PIHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:4 PP
Základná05. 02. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica3:4
Základná05. 02. 202119:30PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava2:4
Základná07. 02. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín2:1 SN
Základná07. 02. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra7:0
Základná07. 02. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad1:11
Základná07. 02. 202117:00NEHC 07 Detva - HC Košice2:3
Základná07. 02. 202118:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Slovan Bratislava0:2
Základná07. 02. 202118:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen1:5
Základná12. 02. 202118:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC Slovan Bratislava1:3
Základná16. 02. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:4
Základná16. 02. 202118:00UTHC Košice - HC Mikron Nové Zámky1:3
Základná16. 02. 202118:00UTHKM Zvolen - HC 07 Detva4:3
Základná16. 02. 202118:00UTHK Dukla Trenčín - HK Poprad1:3
Základná16. 02. 202118:00UTHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná16. 02. 202118:30UTHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica0:3
Základná18. 02. 202118:30ŠTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná19. 02. 202117:00PIHK Nitra - HK Poprad5:3
Základná19. 02. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva2:9
Základná19. 02. 202118:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica7:3
Základná19. 02. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:1
Základná19. 02. 202118:00PIHKM Zvolen - HC Košice2:3
Základná21. 02. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica4:1
Základná21. 02. 202116:30NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad0:4
Základná21. 02. 202117:00NEHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky4:3 PP
Základná21. 02. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:9
Základná21. 02. 202117:00NEHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín5:2
Základná21. 02. 202117:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra2:4
Základná26. 02. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen1:4
Základná26. 02. 202117:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad4:3
Základná26. 02. 202118:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 PP
Základná26. 02. 202118:00PIHK Nitra - HC 07 Detva4:0
Základná26. 02. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice3:1
Základná26. 02. 202118:30PIHC Slovan Bratislava - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3 PP
Základná28. 02. 202116:00NEHC Košice - HK Nitra3:1
Základná28. 02. 202116:30NEHC 07 Detva - HC Slovan Bratislava3:4
Základná28. 02. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky1:3
Základná28. 02. 202117:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná28. 02. 202117:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 Banská Bystrica3:2 SN
Základná28. 02. 202118:30NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín2:3
Základná02. 03. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín2:6
Základná02. 03. 202117:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:1
Základná02. 03. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva2:6
Základná02. 03. 202118:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad1:3
Základná02. 03. 202118:00UTHC Slovan Bratislava - HC Košice5:3
Základná02. 03. 202118:00UTHK Nitra - HKM Zvolen3:2
Základná05. 03. 202116:00PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica4:1
Základná05. 03. 202116:30PIHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky4:3 PP
Základná05. 03. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:8
Základná05. 03. 202118:00PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava2:1
Základná05. 03. 202118:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná05. 03. 202118:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad2:3
Základná07. 03. 202116:00NEHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:3 PP
Základná07. 03. 202116:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:1
Základná07. 03. 202117:00NEHK Poprad - HC 07 Detva4:3 PP
Základná07. 03. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen2:3 PP
Základná07. 03. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava1:4
Základná07. 03. 202118:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:3
Základná12. 03. 202117:00PIHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky4:2
Základná12. 03. 202117:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava3:2 SN
Základná12. 03. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica2:7
Základná12. 03. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce7:1
Základná12. 03. 202118:00PIHC Košice - HK Poprad5:2
Základná12. 03. 202118:00PIHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:1
Základná14. 03. 202115:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra3:2 SN
Základná14. 03. 202116:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva5:3
Základná14. 03. 202116:00NEHK Poprad - HKM Zvolen4:6
Základná14. 03. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:0
Základná14. 03. 202116:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín6:3
Základná14. 03. 202117:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice3:2
Základná19. 03. 202117:00PIHC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky1:4
Základná19. 03. 202117:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica3:1
Základná19. 03. 202117:00PIHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce0:2
Základná19. 03. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:5
Základná19. 03. 202117:00PIHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec8:3
Základná19. 03. 202117:00PIHC Košice - HC 07 Detva2:3
Základná21. 03. 202117:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Košice4:3 PP
Základná21. 03. 202117:00NEHC 07 Detva - HKM Zvolen3:4
Základná21. 03. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:5
Základná21. 03. 202117:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:5
Základná21. 03. 202117:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra4:1
Základná21. 03. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava0:2
Predkolo Play Off24. 03. 202115:00STHC Košice - HC Mikron Nové Zámky4:1
Predkolo Play Off24. 03. 202117:00STHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica4:3 SN
Predkolo Play Off25. 03. 202117:00ŠTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica4:1
Predkolo Play Off25. 03. 202118:00ŠTHC Košice - HC Mikron Nové Zámky1:2
Predkolo Play Off27. 03. 202115:00SOHC Mikron Nové Zámky - HC Košice5:1
Predkolo Play Off27. 03. 202117:00SOHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:1 PP
Predkolo Play Off28. 03. 202115:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:3 PP
Predkolo Play Off28. 03. 202118:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Košice3:1
Štvrťfinále31. 03. 202115:00STHC Slovan Bratislava - HK Nitra5:0
Štvrťfinále31. 03. 202118:00STHK Poprad - HC 07 Detva6:3
Štvrťfinále01. 04. 202115:00ŠTHK Poprad - HC 07 Detva4:3
Štvrťfinále01. 04. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Nitra4:1
Štvrťfinále02. 04. 202116:30PIHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky3:2
Štvrťfinále02. 04. 202118:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín5:4
Štvrťfinále03. 04. 202115:00SOHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky4:1
Štvrťfinále03. 04. 202118:00SOHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín2:4
Štvrťfinále04. 04. 202115:00NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava2:3
Štvrťfinále04. 04. 202118:00NEHC 07 Detva - HK Poprad1:2
Štvrťfinále05. 04. 202115:00POHC 07 Detva - HK Poprad1:3
Štvrťfinále05. 04. 202118:00POHK Nitra - HC Slovan Bratislava8:2
Štvrťfinále06. 04. 202118:00UTHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen2:4
Štvrťfinále06. 04. 202118:00UTHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Štvrťfinále07. 04. 202115:00STHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen3:6
Štvrťfinále07. 04. 202118:00STHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce4:5
Štvrťfinále08. 04. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Nitra5:1
Štvrťfinále09. 04. 202118:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:3
Štvrťfinále11. 04. 202118:00NEHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 PP
Semifinále13. 04. 202118:00UTHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava3:2 SN
Semifinále14. 04. 202118:00STHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Semifinále15. 04. 202117:30ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad3:1
Semifinále16. 04. 202118:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad3:2 SN
Semifinále17. 04. 202118:00SOHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen2:5
Semifinále18. 04. 202118:00NEHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen2:4
Semifinále19. 04. 202118:00POHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:1
Semifinále20. 04. 202117:00UTHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce5:2
Semifinále21. 04. 202119:00STHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava2:1 PP
Semifinále22. 04. 202118:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad2:3 PP
Semifinále24. 04. 202117:00SOHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce3:1
Finále29. 04. 202118:00ŠTHKM Zvolen - HK Poprad5:3
Finále30. 04. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Poprad4:3 PP
Finále03. 05. 202118:00POHK Poprad - HKM Zvolen1:2 PP
Finále04. 05. 202118:00UTHK Poprad - HKM Zvolen7:4
Finále06. 05. 202117:30ŠTHKM Zvolen - HK Poprad3:2

Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZSkóreB
1.Zvolen50179:125103
2.Michalovce50155:11399
3.Poprad50186:13395
4.Slovan50146:11594
5.Nitra50163:15689
6.Detva50156:14480
7.Trenčín50169:13479
8.Košice50148:12875
9.N. Zámky50132:14061
10.B. Bystrica50135:17157
11.Miškovec50118:18147
12.L. Mikuláš50105:25218
TímZVVPPPPGB
1.Žilina3831214183:6698
2.Martin38232111139:10774
3.Sp.Nová Ves38214211120:9973
4.Topoľčany38183413124:10664
5.Dubnica38190415126:11561
6.Levice38133517109:12050
7.Humenné38132518101:13048
8.P.Bystrica38116021101:14045
9.Skalica38121520108:12643
10.Trnava3810102798:14832
SR 18202301550:10212
Aktualizované: 5.3.2021 20:07
tímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra5410040:1014
2.Slovan4300114:89
3.Dukla4210113:88
4.Martin4111114:146
5.B. Bystrica5200313:166
6.Poprad210109:84
7.Skalica4101216:244
8.Košice210015:33
9.Žilina410034:233
10.Zvolen5010411:252
-SR 183101112:124
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4400030:1112
2.Nitra4310020:1211
3.Dukla4310016:1011
4.Púchov4210113:108
5.Martin4200216:156
6.Michalovce420029:56
7.B. Bystrica4102112:165
8.Skalica4101214:184
9.Zvolen4011212:143
10.Spišská4100314:193
11.Žilina410037:223
12.Poprad400049:200
13.Trnava000000:00
14.Košice000000:00
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPGB
1.Žilina3831214183:6698
2.Martin38232111139:10774
3.Sp.Nová Ves38214211120:9973
4.Topoľčany38183413124:10664
5.Dubnica38190415126:11561
6.Levice38133517109:12050
7.Humenné38132518101:13048
8.P.Bystrica38116021101:14045
9.Skalica38121520108:12643
10.Trnava3810102798:14832
SR 18202301550:10212
Aktualizované: 5.3.2021 20:07
Tím ZVVPPPPGB
1.Bolzano000000:00
2.Klagenfurt000000:00
3.Salzburg000000:00
4.Viedeň000000:00
5.Fehérvár000000:00
6.Bratislava000000:00
7.Dornbirn000000:00
8.Villach000000:00
9.Linz000000:00
10.Innsbruck000000:00
11.Graz000000:00
12.Znojmo000000:00
13.Ľubľana000000:00
14.Val Pusteria000000:00
Aktualizované: 15.5.2021 12:50
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 23.5.2021 21:52
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 23.5.2021 21:52
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 23.5.2021 21:52

Bleskovky

Útočník Valach zostáva v Dukle Trenčín

Slovenský hokejový útočník Marek Valach bude aj v sezóne 2021/2022 pôsobiť v HK Dukla Trenčín. Extraligový klub o tom informoval na sociálnych sieťach. Pre 22-ročného Valacha to bude tretia sezóna v drese "vojakov".
pred 20 min. - TASR

V Banskej Bystrici pokračuje aj Brian Ihnačák

V extraligovom hokejovom klube HC 05 Banská Bystrica bude v sezóne 2020/2021 pôsobiť aj útočník Brian Ihnačák. "Barani" informovali o pokračovaní spolupráce s talianskym reprezentantom so slovenskými koreňmi na sociálnych sieťach. Ihnačák hral za Banskú Bystricu už v sezóne 2019/2020, po ktorej odišiel do talianskeho klubu Meran/Merano.
pred hodinou - TASR

Tréner Montrealu Ducharme je v izolácii, dôvodom sú nezrovnalosti v testoch

Tréner hokejistov Montrealu Canadiens Dominique Ducharme musel pred tretím zápasom semifinále play off NHL s Vegas Golden Knights (v noci na sobotu o 2.00 SELČ) zamieriť do domácej izolácie. Dôvodom boli nezrovnalosti vo výsledkoch jeho testov na koronavírus. Canadiens po oznámení výsledkov zrušili predzápasovú tlačovú konferenciu.
pred 5 hod. - TASR

Söderberg a Högberg sa vrátili z NHL do Švédska

Švédski hokejisti Carl Söderberg a Marcus Högberg opustili NHL a v kariére budú pokračovať v najvyššej domácej súťaži. Útočník Söderberg sa dohodol na zmluve s Malmö Redhawks a brankár Högberg sa upísal Linköpingu. Tridsaťpäťročný center Söderberg pôsobil v NHL od sezóny 2012/2013.
o 09:49 - TASR

Cenu Jacka Adamsa pre najlepšieho trénera získal Brind´Amour z Caroliny

Kanaďan Rod Brind´Amour získal prvýkrát v kariére cenu Jacka Adamsa pre najlepšieho trénera hokejovej NHL. Carolinu doviedol k prvenstvu v Centrálnej divízii a tretiemu miestu v základnej časti. Tretie miesto po základnej časti je najlepší výsledok v histórii klubu rovnako ako priemer 1,43 získaných bodov v zápase.
o 07:52 - TASR

Spezza podpísal ročný kontrakt s Torontom

Kanadský hokejový útočník Jason Spezza podpísal ročný kontrakt s klubom NHL Toronto Maple Leafs. Nová zmluva mu vynesie 750-tisíc amerických dolárov. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
16.6.2021 22:10 - TASR

New Jersey sa dohodlo na novej zmluve s Bastianom

Klub hokejovej NHL New Jersey Devils sa dohodol s útočníkom Nathanom Bastianom na ďalšej spolupráci. Pravý krídelník podpísal zmluvu na dva roky za 1,65 milióna dolárov. Bastian odohral prvú kompletnú sezónu v NHL a zaznamenal v nej 10 kanadských bodov v 41 zápasoch.
15.6.2021 18:01 - TASR

NY Rangers povedie tréner majstrov sveta Gallant

Novým trénerom hokejového tímu NHL New York Rangers sa podľa viacerých zámorských zdrojov stane Gerard Gallant. Na lavičke "jazdcov" nahradí Davida Quinna, ktorého klub odvolal 12. mája po tom, ako jeho tím skončil na piatom mieste Východnej divízie a nepostúpil do bojov o Stanley Cup. Gallant v NHL naposledy viedol Vegas Golden Knights.
15.6.2021 08:55 - TASR

Evans napreduje, Montrealu by mohol byť k dispozícii ešte v sérii s Vegas

Kanadský hokejista Jake Evans by sa mohol vrátiť do zostavy Montrealu ešte v semifinálovej sérii play off NHL s Vegas Golden Knights. Dvadsaťpäťročný útočník utrpel otras mozgu počas prvého zápasu finále Severnej divízie, keď ho nešetrne poslal na ľad Mark Scheifele z Winnipegu.
13.6.2021 08:47 - TASR

Columbus povedie nový tréner Brad Larsen

Brad Larsen sa stal novým trénerom Columbusu Blue Jackets. Účastník NHL to oznámil na svojej webovej stránke. Larsen podpísal s klubom zmluvu na tri roky.
11.6.2021 07:44 - TASR

Archív krátkych správ »